Bülten | Prof. Dr. Hüseyin OKUTAN Başkan TÜRE yi ziyaret etti

Yetişkin kalp cerrahisi, Koroner by-pass ameliyatları, Kalp kapak onarımları, Aort dizeksiyon ve anevrizma ameliyatları, Periferik damar hastalıkları, Varis ve venosistem hastalıkları, Çocuk kalp damar cerrahisi hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Hüseyin OKUTAN vereceği konferanslar için geldiği Anamur'da Anamur Belediye Başkanı Mehmet TÜRE'yi ziyaret etti.

Başkan TÜRE ile makamında sohbet eden Prof.Dr.Okutan vereceği konferans hakkında bilgi verdi ve Başkan Türe'ye çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Mehmet Türe de kendilerini Anamur'da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Prof.Dr.Hüseyin OKUTAN Kronik kalp rahatsızlıkları ile ilgili ilk konferansını Belediye Meclis Salonunda Saat 14:00 yaklaşık 200 öğrenciye verdi. Programa Mut ilçesindeki festivale katılmak üzere Anamur'dan ayrılan Belediye Başkanı Mehmet Türe katılamazken Başkan Vekili Uğur Güngör eşlik etti.

Konfrenas sonunda Prof.Dr.Oktan'a plaketini Belediye Başkan Vekili Uğur Güngör takdim etti. prof.dr.Hüseyin okutan 2.konferansını akşam saat 20:00'de Belediye Meclis Salonu'nda verecek