Duyuru | ANAMUR BELEDİYESİ KADINLARI UNUTMADI

Anamur Belediyesi Kadınları unutmadı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tek tek kadınlara giderek günlerini kutladı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  programı kapsamında  Belediye Hizmet Binası, Adliye, Kaymakamlık, Geri Dönüşüm Tesisleri ve  çilek tarlalarını ziyaret etti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ye program da Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel, Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit ve ekibi eşlik etti.

   Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programına kendi personeli ile başladı. Başkan Türe belediye  hizmet binası bayan personelleri tek tek dolaşarak kadınlar gününü kutlayarak karanfil dağıttı. Başkan Türe’ nin İkinci adresi Adliye ve Kaymakamlık binası oldu.

TARLAYA İNDİLER

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve ekibi  tarla da çalışan emekçi kadınlarımızı da unutmadı. Tarla da tek tek bayanları ziyaret eden Başkan Türe el kremi, eldiven ve çiçek hediye etti.

Bir günün değil her günün kadınlar günü olduğuna dikkat çeken Türe” Aslında bu formalite gereği yapılan bir ziyaret. Kadınlarımızı sadece bir günle anmak doğru değil, biz gerek, projelerimizle, gerek sosyal faaliyetlerimizle her daim onların yanındayız.  Onlar bizim annemiz, kızımız, kardeşimiz, eşimiz, hayat arkadaşımız. Kadınlarımız bizim  soğuk duvarları yuva yapanlarımızdır. “ şeklinde sözlerini tamamladı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, çocuk ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, dağ, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, çocuk ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, düğün ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, masa ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa, çocuk, ağaç, bitki, ayakkabılar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, iç mekanEklenme Tarihi: