Haber | ANAMUR BELEDİYESİNCE YAPILAN SPOR KOMPLEKSLERİMİZ VE MESİRE ALANLARIMIZ

 1)       Kalın Ören Spor Kompleksi ve Mesire Alanı; 15dönüm arazideki parkta 30x50ebatlarında halı saha 200m2 kafeterya 13adet kameriye ve yeşil alanlar mevcuttur. Mesire alanı olarak piknik ateşi yakılmasına da  izin verilmiştir.                        

2)      Kardeş Kentler Parkı;      6000m2 arazi üzerinde, 100er kişilik 3adet dairesel pergola, meydanlar, büfe, otopark, çocuk oyun alanı, fitness alanı mevcuttur                       

3)      Bahçelievler Parkı;  3500m2 arazi üzerindeki parkta, 100m2 kafeterya, 6adet kamelya, basketbol, voleybol sahası, kaykay, paten rampası, fitness alanı, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları, banklar, yeşil alanlar mevcuttur                      

  4)     Tenis Kortları tesisi;   6000m2 park alanında, 400m2 kafeterya, süs havuzları, 2adet kameriye, 3adet tenis kortu, fitness alanı çocuk oyun alanı, banklar ve yeşil alanlar mevcuttur.

  5)       Köşekbükü Astım Mağarası;  1000m2 açık 2000m2 mağara olmak üzere 3000m2 alanda, kafeterya, restorant, barbekü alanı, piknik masaları ile orman alanında mesire yerleri mevcuttur.

     

        Birde önümüzde ki günler içinde yapılması planlanan, yapım aşamasında olan projelerimiz bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı;

Esentepe Mesire alanı, Atatepe Mesire Alanı ve Sosyal Tesisi, Huzurpark Mesire Alanı, Sahil parkı Projesi, Dragon Çayı Islah ve Reakosyon Alanı. Ören ve Çarıklar Spor Kompleksi, Gercebahşiş Piknik ve Mesire Alanı.   

 Anamur Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden vatandaşlarımızın bilgisine sunulur..                Eklenme Tarihi: