Haber | Başkan Türe Ekibi İle Birlikte Parke Döşedi

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ekibi ile birlikte Güzelyurt Mahallesinde Anamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ekibi ile birlikte parke döşedi.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit, Belediye Başkan Yardımcıları, Hasan Ali Sarıca, Mahmut Kara, Mehmet Tuğrul, Sezai Şimşek ile birlikte Güzelyurt Mahallesi Anadolu Lisesi Civarına döşenen parke çalışmasını inceledi. Çalışan personele kolaylıklar dileyen Başkan Mehmet Türe ekibi ile birlikte kolları sıvadı ve birlikte parke taşı döşedi.

Başkan Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte köylerde yapılan asfalt çalışmasının hızla devam ettiğini, 29 Ekim Caddesinde sıcak asfalt çalışmasının en kısa sürede başlayacağının bilgisini verdi.

Başkan Türe Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile Anamurlulara verdikleri “3 yıl içinde yol yapılmamış köy kalmayacak” sözünün uygulanmasına bir bir devam edildiğini söyleyerek Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.Eklenme Tarihi: