Haber | KALINÖREN LÜTFİ ÖZDEMİR SPOR KOMPLEKSİ YENİ İMAJI İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin fiziki projelerinden birisi olan Kalınören  Lütfi Özdemir Spor Kompleksi  yeni imajı ile Anamur halkının hizmetinde

Yaklaşık üç yıl önce hizmete giren ve içerisinde halısaha, kafeterya, tuvaletler, duş, soyunma giyinme odaları, yetişkin spor parkı, çocuk oyun parkı, kamelyalar ve yeşil alanlar barındıran kompleks yeni menüleri ve yeni imajı ile  göz dolduruyor.

İmaj değişikliğine gidilen kompleks artık kasap, pastahane, sebze reyonlarının yanı sıra  közde çay, sıcak – soğuk içecekler, hamburger, tost, sucuk ekmek, gözleme,  nargile, köy usulü serpme kahvaltı gibi menüleri ile gece geç saatlere kadar  hizmet veriyor.

Kompleksin yeni iletmecisi Adanalı Kemal “öncelikle böyle bir tesisi, böyle bir yatırımı Anamura kazandırdığı için Anamur Belediye Başkanımız Mehmet Türe’ye teşekkür ederiz. Biz işletmecisi olarak Kalınören Lütfi Özdemir Spor Kompleksinde yeni bir imajla Anamurluların hizmetindeyiz. Vatandaşlarımız haftasonu ailesini, arkadaşlarını, eşini, dostunu alıp geldiği zaman kasap reyonumuzdan etini, manav reyonumuzdan sebzesini, alıp mangalını yapabileceği, futbolunu oynayıp, sporunu yapıp üzerine közde çayını içerek keyifli vakit geçirebileceği bir mekan haline geldik. Kompleksimiz ayrıca civardaki liselere, öğrencilere özel yemek menüleri, taze sıkma meyve suları gibi servisleri içinde barındırıyor. Ayrıca kendi özel menümüz olan “Kemal Burger’i Anamurlulara tattırmak isteriz” şeklinde  konuştu.

Kompleks aynı zamanda düğün, nişan, doğum günü gibi özel günlerde de Anamurluların hizmetindedir. Eklenme Tarihi: