a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
Sesleniş

Sevgili Hemşehrilerim;

Anamur Belediye Başkan  adaylığımı açıkladığımdan bu  zamana kadar ekibimle birlikte zorlu bir seçim süreci yaşadık. Ben ve ekibimle birlikte her gün sizlerle birlikte olduk, çalmadığımız kapı sıkmadığımız el bırakmadık. Fikirlerimizi, düşüncelerimizi tek tek sizlere aktardık. Sizin fikirlerinizi ve dertlerinizi dinledik. Dertlerinize çözüm aradık, projelerimizi sizlere sunduk.

Şimdi sizlerden aldığımız güç ve destekle projelerimizi uygulama zamanı, sizlere hizmet etme zamanı. Sizler bana olan güveninizle görevinizi yerine getirdiniz ve şimdi sıra bizde. Seçim zamanı söylediğimiz gibi “Haydi Anamur’u Birlikte Yönetelim “ anlayışı ile yönetimin nasıl oduğunu, Anamur nasıl daha yaşanır bir kent haline getirebileceğimizi tüm dünyaya göstermek için biz hazırız.

Sevgili hemşehrilerim hiç şüpheniz olmasın ki ; bu günden sonra Anamur daha şeffaf, daha dürüst, daha doğru ve istenildiği her an hesap verebilecek bir anlayışla yönetilecektir. İnsanlara yaklaşımımız Yunus'un sevgisiyle, problemlere yaklaşımımız yavuz gibi, bize katkı  sunmak isteyenlere bakışımız kardeşçe olacaktır.

 

Yerel Seçimlerinde Anamur  Belediye Başkanı seçilmemi sağlayan, bize  destek veren, oylarını veren ve vermeyen tüm halkıma teşekkür ediyorum. Tüm Anamur’a ve Anamurlunun Belediye Başkanı olacağımı, gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışmaya söz veriyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

                                                                                                                              

                                                                          Hidayet KILINÇ

                                                                               Anamur Belediye Başkanı