a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
Sesleniş

Sevgili Hemşehrilerim;

Anamur Belediye Başkan adaylığımın açıklandığı süreçten çok daha önce başlayan bir çalışma dönemi ve 29 Mart 2009 tarihine kadar olan zaman içerisinde ekibimle birlikte çok zorlu bir maraton yaşadık. Ben ve ekibim her gün sizlerle birlikte olduk, kapı kapı, ev ev gezdik. El ele merhabalaştık, göz göze duygularımızı-fikirlerimizi tek tek sizlere aktardık. Fikirlerinizi ve dertlerinizi dinledik, siz bizi anladınız biz sizi anladık. Dertlerinize çözüm aradık, projelerimizi sunduk.

Şimdi sizlerden aldığımız güç ve destek ile projelerimizi uygulama zamanı, sizlere hizmet etme zamanı. Sizler bana ve partime olan güveninizle görevlerinizi yaptınız. Şimdi sıra bende ve ekibimde. Ana felsefemiz olan birlikte yönetim anlayışı ile yönetimin nasıl olduğunu, Anamur'u nasıl daha yaşanabilir bir kent haline getireceğimizi tüm Türkiye'ye gösterme zamanı. Biz buna hazırız.

Sevgili hemşehrilerim emin olmalısınız ki; bugünden sonra Anamur daha şeffaf, daha dürüst, daha doğru ve istenildiği her an hesap verebilecek bir anlayışla yönetilecektir. İnsanlara yaklaşımımız Yunus'un sevgisiyle, problemlere yaklaşımımız kadifeye sarılmış çelik yumruk gibi, bize katkı sunmak isteyenlere bakışımız kardeşçe olacaktır.

Sosyal sorumluluklarının bilincinde, sağduyulu, çağdaşlığa, aydınlığa, ülküsüne, memleketine ve Cumhuriyet ve Demokrasi İlkelerine bağlı bir Belediye Başkanı'na yani Mehmet Türe kardeşinize evet dediniz. Allah'ın izniyle bu görevi alnımızın akıyla yerine getireceğiz. Beş yıl sonra tekrar sizlerin karşısına çıkacağımızı unutmayacağım. Sözlerimiz, projelerimiz vaatlerimiz buza yazılmış yazı olmayacaktır. Ben ve ekibim sizlere mahçup olmayacağız. Hükümetimizin Belediye çalışmaları dışındaki verdiği sözlerin takipçisi olacak ve yeni projelerimizle destek olacağız. Anamur ortak paydamızdır diyen ve yatırım yapmak isteyenleri destekleyecek ve onlarla barış içinde olacağız.

29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde Anamur Belediye Başkanı seçilmemi sağlayan, ekibime, partime destek veren, oylarını veren ve vermeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Tüm Anamur'un ve Anamurlunun Belediye Başkanı olacağımı bir kez daha hatırlatıyor, gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışmaya söz veriyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.