a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
PERSONELDEN BAŞKAN TÜRE’YE TAM DESTEK

Anamur Belediye Personelinden Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye tam destek.
Geçtiğimiz hafta sonu Anamur’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sahnede Anamur Belediye Başkan’ı Mehmet Türe’nin belediye başkanı adaylığını resmen açıklamıştı. 
Bu açıklamanın ardından bir sürü tebrik mesajı alan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ye bir sürprizde belediye personellerinden geldi.
Haftanın ilk günü Başkanı Belediye bahçesinde bekleyen personel Başkan Türe’ye çiçek takdiminde bulundu. Personel adına konuşma yapan Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel Başkan Türe’yi tebrik ederek, personelleri olarak her aman yanında olduklarını belirtti. 
Başkan Türe tek tek bütün personellerle tokalaştıktan sonra personelleri ile konferans salonunda toplantı gerçekleştirdi. 
Toplantıda konuşan Türe “ Öncelikle hepinize tek tek teşekkür ederim. Biz her şeyden önemlisi bir aileyiz. Geçtiğimiz hafta sonu mükemmel bir organizasyona ima attık. Emeği geçen siz; Anamur Belediyesinin değerli personellerine tek tek teşekkür ederim. Önümüzde yine bir fuarımız var. Eminim ki kusursuz bir şekilde atlatacağız. “ dedi.
Toplantı toplu aile fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.