a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
ANAMUR BELEDİYESİ KALPLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin projelerinden birisi olan ve 8 yıldır aktif olarak hizmet veren Hanımeli İhtiyaç Bankası Anamur Belediyesi kalplere dokumaya deva ediyor.

 En son olarak  Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile  ortaklaşa  Çamlıpınar Köyünde 4 aileye mobilya, gıda, beyaz eşya ve  kıyafet götüren Hanımeli İhtiyaç Bankası ilçenin her köşesine hizmet götürmeye devam ediyor.

 Hanımeli İhtiyaç Bankası   8 yılda gerek ilçe gerekse ülke genelinde bir çok ihtiyaçlı vatandaşa ulaştı. Konuya ilişkin bir süre önce sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Anamur Belediyesi vatandaşların gerek bağışları gerek ise ihtiyaçları için her daim Hanımeli İhtiyaç Bankasına başvurabileceğini  belirtmişti.

         Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “8 yıl önce büyük bir heyecanla, büyük bir dayanışmayla hanımların öncülüğünde kurduğumuz “Hanım eli ihtiyaç bankası”  hizmetlerine devam ediyor. Hanım eli ihtiyaç bankası sesiz giden ama çok büyük yardımlar yapan bu projemiz onur ve gururu kaynağımız. Alan elle veren elin bir birini görmediği siyaset ayrımının yapılmadığı tam olarak adrese ulaştırıldığı yardım sever vatandaşların her türlü yardımı yaptığı ve kayıt altına alındığı ihtiyaçlı vatandaşlarımızın onuru kırılmadan ihtiyaçlarını gerektiği zaman evlerine, iş yerlerine, yaylalarına köylerine ulaştırıldığı bir sosyal proje burası. “ dedi.

           Sözlerine devam eden  Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe isteyen vatandaşların  mobilya, gıda, kıyafet, kırtasiye vb. bağışlarda da bulunabileceğini belirtti.