a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
SPOR SALONUMUZDA VÜCUT ANALİZ ÖLÇÜMLERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR

Anamur Belediye Spor Salonu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin  resmi facebook sayfasında  yapılan duyuruya göre  spor salonunda yeni alınan  cihazla ücretsiz olarak kişinin vücudunda bulunan yağ, su, kas, kemik değerleri ölçümü gerçekleştirilmektedir.

Sayfada yapılan duyuru aşağıda yer aldığı şekildedir.

Spor Salonumuzda Vücut Analiz Ölçümleri Yapılmaya BaşlanmıştırAnamur Belediye Spor Salonumuz kendini yenileyerek hizmetlerine devam ediyor.

Son teknoloji donanımları ile 2 yıldır halkımızın hizmetinde olan spor salonumuzda vücut analiz ölçümleri yapılmaya başlanmıştır.

 Spor salonumuza kazandırılan cihazla ücretsiz olarak kişinin vücudunda bulunan yağ, su, kas, kemik değerleri ölçümü gerçekleştirilmektedir.  Ölçüler alındıktan sonra ise kişinin ihtiyacına göre bir spor program çıkartılıp, uygulanmaktadır.

Spor salonumuzdaki program çizelgesi şu şekildedir “ Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gündüz 10:30-11:30 arası akşam ise 17:30-18:30 arası  bayanlara özel zumba, step, aerobik, plates, seansları. Diğer kalan zaman dilimlerinde ise bayan erkek karışık hizmet vermektedir. Salonumuz hafta sonu ise cumartesi öğlen saat 13:00’ a kadar hizmet vermektedir.

 “ Siz Her şeyin En Güzeline Laiksiniz.”

              Mehmet TÜRE

        Anamur Belediye Başkanı