a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
BAŞKAN KILINÇ, MHP İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİMİ İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Milliyetçi Hareket Partisi yöneticilerine ve eşlerine  verdiği iftar (yemeğine) MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve yönetim kurulu üyeleriyle tek tek  sohbet ettiği yemekli toplantıda, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Tuğrul, Türkan Kasapoğlu ve Ahmet Çetin'de hazır bulundu. Yönetim kurulu üyelerinin aile ortamında, sıcak bir sohbet etme imkanı bulduğu toplantıda Basın mensuplarıda renkli karelere şahit oldu. Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hidayet Kılınç; 

EMANETİMİZİ GERİ ALDIK

"Hep birlikte büyük ve zorlu bir mücadelenin sonunda Allah’a hamdolsun 31Mart’ta Anamur’daki emanetimizi geri aldık. Bu mücadelenin ne kadar zorlu olduğunu  hep beraber yaşadık. Şahsi hesapları olanları, yarı yolda bırakanları, egolarının kölesi olanları hep beraber gördük tanıdık.

Bunların yanında gecesini gündüze katıp yağmur yaş demeden soğuk sıcak demeden ailesinden

İşinden, zamanından, aile geçiminden fedakarlık yapıp bizimle dağ-bayır demeden Anamur ‘u karış karış gezen seçim çalışmalarımızın en başından en sonuna kadar usanmadan, ümitsizliğe kapılmadan  ve yorulmadan çalışan arkadaşlarımız oldu. Seçim zaferimiz için Allah’a hamd ediyorum, bu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLANIYOR

Arkadaşlar belediyecilikte asıl zorluk seçimden sonradır, herkesi memnun etmek, her talebi olumlu cevaplamak, her ricaya boyun eğmek bir mecburiyet haline dönüşüyor. Böyle olunca da elimiz kolumuz bağlanıyor, planladığımız hizmetler için harekete dahi geçemiyoruz. İşte bu durumda seçimden önceki birlik ve braberliğe ve inanmışlığa ihtiyaç duyuyor insan. Tüm teşkilatların birlikte çalıştığı kimsenin kimseye  öteki gözüyle bakmadığı, bireysel beklentilerin öncelenmediği bir yönetim anlayışı sergilersek bu memlekette hiç kimse bu teşkilatı alt edemez Allah’ın izniyle.

KOLTUK SEVDASIYLA GELMEDİĞİMİ HEPİNİZ BİLİRSİNİZ

Benim buraya bir koltuk sevdasıyla kalkıp gelmediğimi hepiniz bilirsiniz.Teşkilatımın bana ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet etmeyi şiar edinmiş bir adamım, bana Anamur’a  git dendiğinde ailemi, evimi, barkımı bırakmış yollara düşümüşüm. Vazife uğrunda çaba göstermişim , benimle yol yürüyen hiçbir arkadaşıma da ‘kimse kusura bakamsın’ sırtımı dönemem.

BÖLÜŞÜRSEK TOK OLURUZ, BÖLÜNÜRSEK YOK OLURUZ.

Seçimi kazandığımız gibi  tüm sıkıntıların da üstesinden geleceğiz. Ve bu işi birlik ve beraberlik içerisinde  başaracağız. Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Davetimize icap ettiğiniz için tekrar hepinize teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum."

Konuşmasının ardından ezanın okunmasıyla iftar yemeğine geçen partililer, Kuran-ı Kerim tilaveti ile iftar programı son buldu.