a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
BAŞKAN KILINÇ’TAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

 Belediye Başkanı Hidayet Kılınç  Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 “Büyük bir heyecan ile karşıladığımız Ramazan ayının sona erecek olmasının hüznü, bayramın habercisi olan Kadir Gecesinin sevincini aynı anda yaşıyoruz”  diyen Anamur Belediye Başkanı Hidayet kılınç, “İnsanlığa rehber olarak Kur’an-ı Kerim, bin aydan daha hayırlı olan bu gece indirilmeye başlanmıştır. Yine bu gece yapılan ibadetlerin ve edilen duaların bin ayda yapılanlardan daha hayırlı olduğu Kuran-ı Kerim’de belirtilmiştir. Bizlere kurtuluşumuz için bir çok  müjdenin verildiği bu güzel maneviyat gecesinde ibadet ve dualar  etmeli, günahlarımız için af dilemeliyiz”dedi. 

  “Kadir Gecesi, manevi ikliminin yanı sıra, birlik ve beraberlik içinde vazgeçilmez bir fırsattır. Bu gece dargınlıklara, kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği geçerli kılmak için de bize önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu gece kırık kalpleri onaralım, dostluğu, birliği, beraberliği pekiştirelim.”  diyen Başkan Kılınç, “ O nedenle tüm hayırları, dostlukları, kardeşlik ilişkilerini, komşuluk duygularını ve hemşehrilik ruhumuzu bu gece de daha da artırmalıyız. Ayrıca dualarımızda dünyanın birçok yerinde acıya, zulme ve yokluğa maruz kalmış Müslüman kardeşlerimizi de unutmamak gerekiyor.

Bu vesile ile  Anamur’lu  hemşehrilerimizin  Mübarek Kadir Gecelerini tebrik ediyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bereketli bir gece olmasını diliyorum” dedi.

Anamur