a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
“Tüm öğrencilerimizin karne gününü kutluyorum”

 “Tüm öğrencilerimizin karne gününü kutluyorum”

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrenci ve öğretmenlerin karne gününü kutladı.

       Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç , karne günü mesajı yayımladı. Başkan Kılınç, 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrenci ve öğretmenlerin karne gününü kutladı.Başkan  Kılınç; “Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Anamurumuz’da  da 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitim yuvalarımızda dönem boyunca çalışan, çabalayan ve başarılı bir eğitim dönemini daha geride bırakan tüm öğrencilerimizin karne gününü kutluyorum.”dedi.

“Öğretmenlik mesleği, hem zihin hem de gönül işi”

Belediye Başkanı Kılınç, mesajının devamında; “Cefakar öğretmenlerimizin emekleri ile fedakârlık, koşuşturma ve azim dolu çalışmalarının karşılığını alan evlatlarımızın karne heyecanına yürekten katılıyorum. Öğrencilerimizle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Kıymetli evlatlarımızın başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Öğretmenlik mesleğinin hem zihin hem de gönül işi olduğunun bilincinde olarak göstermiş oldukları gayret ve özveriyle geleceğimiz olan öğrencilerin yetişmesinde en büyük pay şüphesiz değerli öğretmenlerimize aittir. Bu kutsal sorumluluğunun farkında olarak görev yapan tüm değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bu vesile ile 2018 – 20189 Eğitim Öğretim yılını başarıyla tamamlayarak karnelerine kavuşan tüm evlatlarımızı ve değerli ailelerini yürekten kutluyor; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.”cümlelerine yer verdi.