a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
BAŞKAN KILINÇ PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Anamur Belediye meclis salonunda gerçekleşen bayramlaşmaya Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Başkan yardımcısı Mehmet Tuğrul, Başkan yardımcısı Ahmet Çetin, Başkan yardımcısı Türkan Kasapoğlu katıldı. Başkan Hidayet Kılınç personeline yaptığı konuşmada; “Birlik beraberlik içinde çalışmanız çok önemli, bu dayanışma bu birlik beraberlik Anamurumuza çok şey katacağına inanıyorum. Hepinizin hedefi şu olması lağzım “ Çocuklarımız burada yaşayacak, biz burada yaşayacağız. Bu nedenle burayı daha güzel yaşanabilir bir Anamur yapmak niyetindeyiz .İnşallah hepimizin gayesi bu olduğunu görmekteyim bundan da çok mutluyum.” Dedi. 
Başkan Kılınç konuşmasının sonunda;” Önümüzdeki gün arife sonraki gün Kurban Bayramı, şimdiden hepinizin bayramınızı kutluyorum, ailelerinizin bayramını kutluyorum. Bayramın ağız tadıyla geçmesini istiyorum, Anamur Belediyesi olarak ve önümüzdeki 4 yıl 8 ay bu memlekete örnek olacağımıza inanıyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum, bayramınızı kutluyorum sağolun var olun diyorum.” Dedi.
Bayramlaşmadan sonra Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç makamında yaptığı kısa konuşmasında Anamur halkının kurban bayramını kutladı.