a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
ANAMUR BELEDİYESİ ARAÇ FİLSOUNA ÜÇ YENİ ARAÇ DAHA EKLEDİ

Anamur Belediyesi, vatandaşlara zamanında hizmet verebilmek adına, envanterine 3 adet yeni biri çöp kamyonu olmak üzere ikisi damperli araç katarak filosunu güçlendirdi.Daha öncesinde 1 adet greyder, 1 adet silindir, 2 adet kazıcı yükleyici, 1 adet kovalı araç, 1 adet traktörle araç filosuna katmıştı.
Anamur Belediyesi, insan ve hizmet odaklı yerel yönetim anlayışı ile ilçe sakinlerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla, sahip olduğu bütçeyi verimli ve etkin kullanmaya devam ediyor. Bu kapsamda belediye tarafından 2 adet yeni dameperli, bir adeti çöp kamyonu olmak üzere araç satın alınarak araç filonu daha da güçlendirdi.
"İlçemize eksiksiz hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız"
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur'da yaşayan vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirtti. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur halkına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Kılınç; "Araç filomuzu güçlendirerek ilçemize ve vatandaşlarımıza zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için çalışıyoruz" dedi.