a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
ANAMUR BELEDİYESİ’NDEN MASKELİ DESTEK

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, Anamur Devlet Hastanesi (Dahiliye)Uzman Doktor Murat Gülener ve Anamur Belediye personelleri maskelerini takarak Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret ettiler. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında lösemi hastalığına dikkat çekmek için Anamur Belediye personelleri ve Anamur Belediyespor futbolcuları maskelerini takarak farkındalık yarattı.

ANAMUR BELEDİYESPOR FUTBOLCULARINDAN MASKELİ DESTEK

Toroslar Belediyespor’la oynan ve penaltıdan atılan golle 1-0 kazanan Anamur Belediyespor oyuncuları futbol karşılaşması öncesi sahaya maskelerini takarak çıktılar.

EN İYİ TEDAVİ MORAL VE UMUT

Başkan KILINÇ; “Anamur Belediyesi olarak 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında lösemili çocuklara destek olmak , farkındalık oluşturarak sesimizi duyurmak istedik. Bizler löseminin önlenebilir ve tedavi edilebilir olduğunu, lösemili çocukların maskelerini kendilerini korumak için taktıklarını, en iyi tadavinin de moral ve umut olduğunu düşünüyoruz. Lösemili Çocukların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” dedi.