Başkan Türe Melleç’te

Her hafta ayrı bir mahalleye ziyaret gerçekleştiren Başkan Türe gittiği yerlerde mahalle halkı ve mahalle muhtarı ile bir araya gelerek istek ve talepleri dinliyor, vatandaşlarla sohbet ediyor.

26 Ocak 2017 Perşembe günü Melleç Mahallesini ziyaret eden Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye Milliyetçi Hareket Partisi Anamur E. İlçe Başkanı Erdal Bulut, MHP Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Yıldız, Ali Rıza Bulut ve Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara eşlik etti. Mahallelerde incelemelerde bulunan heyet muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Vatandaşların istek ve talepleri dinleyen Başkan Mehmet Türe Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın da desteğiyle vatandaşlardan gelen taleplerin en kısa sürede yerine getirileceğini, belediye hizmetlerinin şehir merkezinden başlayarak en uç noktalara kadar etkin biçimde ulaştırılacağını, Anamur genelinde de 3 yıl içerisinde yol sorunları çözülmemiş mahalle kalmayacağını kaydetti. Başkan Türe Anamur genelinde yürütülen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında da vatandaşlara bilgi verdi.

Mahalle sakinleri Başkan Mehmet Türe ve beraberindekilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederken sürdürülen çalışmalar dolayısıyla Başkan Türe’yi tebrik ederek Başkan Kocamaz’a da selam ve sevgilerini ilettiler. 

Oluşturulma Tarihi : 26.01.2017