a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
Belediye´nin Kemal Abisi Emekliye Ayrıldı

Anamur Belediyesi Özel Kalemde hizmetli olarak görev yapan ve bütün personelin ‘Kemal Abi´ diye hitap ettiği Kemal Uysal(52) kendi kararı ile emekliye ayrıldı.  
Evli ve iki çocuk babası Kemal Uysal, 28 yıl 45 gün boyunca Belediyede hizmet ettiğini ve kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterdiğini söyledi. Uysal´ın bu sözlerini ayrılırken personelin bağrına basması doğrular nitelikteydi. 
Belediye Başkanı Mehmet Türe, “Kemal Bey, Belediyemizin sevilen, işini özveri ile yapan, her şeyden önce sorumluluğunu bilen bir arkadaşımızdı. 
Birlikte çalıştığımız süre içerisinde kendisinden memnunum. İnşallah o da bizden memnun kalmıştır. Bundan sonraki yaşamında eşi ve çocukları ile başarılı ve mutlu bir hayat dilerim.” Dedi. Uysal da, Başkanımızı çok seviyorum. 
2029´a kadar görevinin başında kalacağından eminim. İnşallah her şey iyi olacak.” Diyerek Türe ile ilgili duygularını ve temennilerini dile getirdi. 
Biz de Anamur´a Yeni Bakış Gazetesi Ekibi olarak Kemal Abi´ye bundan sonraki yaşamında başarılar temenni eder.  Kıymetli Eşleri Hürü Hanım ve çocukları ile uzun ve mutlu bir ömür dileriz.