a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
ALIŞVERİŞ ÇADIRI BİNLERCE KİŞİYİ AĞIRLADI

Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı  geçtiğimiz 2 ay da binlerce misafiri ağırladı.

Anamur Belediyesi tarafından yaz aylarında İskele Mahallesi Dragon Parkı civarında kurulan Alışveriş Günleri Etkinlik çadırında yöresel ürünler, el sanatları hediyelik eşyaların yanı sıra farklı  lezzetlerde yer alıyor.

Her gün akşam saatlerinde açılan ve geç saatlere kadar açık olan çadırda aynı zamanda  Anamur Belediyesi Konservatuvarı ekibi ve yerel sanatçılarca konserler, halk oyunları ekiplerince yöresel oyunlar sergileniyor.

Sezon sonuna yaklaşırken çadır hakkında değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ 4 yıldır her yıl olduğu gibi bu yılda İskele Mahallemizde çadırımızı hizmete açtık. Çadırımız  yöresel ürünlerimiz, tatlarımız, hediyelik eşyalar, doğal  ürünlerle halkımızın hizmetinde. Çadırımız hakkında her yıl olduğu gibi bu yılda  sezon sonunda  bir anket yapacağız. Bu anket sayesinde halkın memnuniyetini, şikayetlerini, taleplerini ölçeceğiz.   Anamur Belediyesi olarak hem yaşadığımız yerin hem de birlikte yaşadığımız halkımızın faydasına olan her şeyin altına imza atmaya gayret ediyoruz.   İnşallah önümüzdeki dönemlerde de daha iyilerine imza atacağız. ” Dedi.

 

Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı   5 Eylül’ e kadar halkın hizmetinde olmaya devam ediyor.