a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
TÜRE “EĞİTİM CAMİASININ EMRİNDEYİZ”

Anamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü  Ekipleri okullara hizmete devam ediyor.

Anamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü  Ekipleri yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte İlçe genelinde  öğrencilerin daha rahat bir ortamda eğitim alması için çalışmalara başladı.

Ekipler bu kapsamda  Anamur Meslek Yüksek Okulu Bahçesinde parke döşeme, beton atma, tadilat işlemleri gerçekleştirdi.

  Burada çalışmasını tamamlayan ekipler  devamında ise Şehit İbrahim  Armut Fen Lisesi’nde  TOKİ ve  lisenin yeni binası arasında kullanılan patika yolda çalışmalar başlattı. Bu güzergahta parke döşeme gerçekleştiren ekipler, kışın çamurdan öğrencilerin mağdur olduğunu belirtti.

 Bunların yanı sıra Fen işleri Müdürcüğüne bağlı diğer bir ekip ise  Kalınören İlkokulu civarında  parke döşeme çalışmalarını tamamladı.

 Yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Türe “  Ekiplerimiz yaklaşık 3 aydır yaylalarımızda yol yapımı, parke döşeme vb. çalışmalarına devam ediyor.  Bunun yanı sıra ise Anamur genelinde  çalışmalarımızı aksatmadan devam ettirmeye çalışıyoruz. Şu günlerde ise  yeni eğitim öğretim yılı dolayısı ile okullarımızın taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Biz Anamur Belediyesi olarak her daim eğitim camiasının yanındayız. Bu çerçevede Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce Anamur genelinde okullarımızda çalışmalarımız devam ediyor.” Dedi.